Kuinka voimme palvella?

Meidän kanssamme kiinteistökauppa on nopeaa, helppoa ja turvallista. Kutsu meidät arviokäynnille – tulemme halutessasi jo tänään.

Henkilökunta

Arvoasunnot on arvostettu arvoasunto- ja kiinteistöasiantuntijasi. Toimintamme perustana on ammattitaitoinen palvelu arvoasuntotoimeksiannon tekemisestä kohteen taustojen selvittämiseen, tarjousneuvotteluista kauppojen onnistuneeseen läpivientiin. Teemme arvoasuntokaupan asiakkaillemme helpoksi ja turvalliseksi.

Hannu Valojärvi

Hannu Valojärvi
Hallituksen puheenjohtaja, yrittäjä, KTM, LKV
puh. 040 581 5665
hannu.valojarvi@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Seppo Valojärvi

Seppo Valojärvi
Toimitusjohtaja, yrittäjä, LKV
puh. 0500 413 725
seppo.valojarvi@arvoasunnot.fi 

Tutustu tarkemmin »

Outi Malmlund

Outi Malmlund
Aluejohtaja, LKV
puh. 0400 633 655
outi.malmlund@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

 

Mika Lindfors

Mika Lindfors
Arvoasuntomyyjä, KIAT
puh. 050 408 2668
mika.lindfors@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Jari Puronen

Jari Puronen
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 320 1080
jari.puronen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Nea Henriksson
Kiinteistönvälittäjä, KED, LKV
puh. 050 465 7565
nea.henriksson@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Pekka Kempas

Pekka Kempas
Myyntipäällikkö, KiAT, LKV
puh. 040 555 4178
pekka.kempas@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Tarja Ketonen

Tarja Ketonen
Aluejohtaja, kaupanvahvistaja, LKV, YKV, KiAT
puh. 050-5727 553
tarja.ketonen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Tommi Paaja

Tommi Paaja
Kiinteistönvälittäjä, LKV, MMK
puh. 050 375 7361
tommi.paaja@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Heidi Kuokkanen

Heidi Kuokkanen
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 3525 100
heidi.kuokkanen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

 

Antti Virtanen

Antti Virtanen
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 592 9492
antti.virtanen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Jussi Pehrman

Jussi Pehrman
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 371 7374
jussi.pehrman@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Jani Kesälä


Jani Kesälä

Arvoasuntomyyjä
puh. 050 570 3885
jani.kesala@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Paulina Frank

Paulina Frank
Arvoasuntomyyjä
puh. 040 039 3279
paulina.frank@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »


Jesse Räikkä

Arvoasuntomyyjä
puh. 050 336 0430
jesse.raikka@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Virpi Purmonen

Virpi Purmonen
Kiinteistönvälittäjä, KiAT, LKV
puh. 0400 393 268
virpi.purmonen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Aila Oivula

Aila Oivula
Arvoasuntomyyjä
puh. 040 079 8212
aila.oivula@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Janita Paaja

Janita Paaja
Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 050 575 1099
janita.paaja@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Toni Armivesi

Toni Armivesi
Arvoasuntomyyjä
puh. 050-5909292
toni.armivesi@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Jyrki Aarnio

Jyrki Aarnio
Myyntipäällikkö, LKV
puh. 040 716 5025
jyrki.aarnio@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Esko Lauksio

Esko Lauksio
Myyntiryhmän esimies, LKV
puh. 040 705 7131
esko.lauksio@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Kaisa Järvinen

Kaisa Järvinen
Stailaus ja sisustussuunnittelu
kaisa.jarvinen@vivalkv.fi
puh. 050 442 4425

 

Svetlana Zaharova

Svetlana Zaharova
Talouspäällikkö
puh. 050 415 2122
svetlana.zaharova@arvoasunnot.fi

 

Maria Malkamäki

Maria Malkamäki
Markkinointipäällikkö, LKV
040 707 5436
maria.malkamaki@arvoasunnot.fi

Esko

Esko Mäkelä
Tietohallintovastaava
050 439 7323

Tuula Talus

Tuula Talus
Myyntiassistentti, KISI, IAT
050 590 0575

Alla Väisänen

Alla Väisänen
Taloushallinnon assistentti
050 500 9950
alla.vaisanen@arvoasunnot.fi

Seuraa meitä Facebookissa

19.7.2017

Siintääkö haaveissasi uusi upea kivitalo luonnonkauniilla alueella? Tämä Espoon Henttaan asuinalueelle heinäkuussa 2018 valmistuva omakotitalo on nyt ennakkomarkkinoinnissa. Klikkaa ja lue lisää!... Lue lisää ›

7.7.2017

Nyt kohti Lauttasaarta, upea perheasunto avaa ovensa sunnuntaina 9.7.2017. Näyttö klo.14.30, tule paikalle! Kerrostalo 3 - 4h, k, s/ 111,0 m² Velaton myyntihinta 588 000 €. Vattuniemenkuja 3 A, 00210 Helsinki Tässä asunnossa on kaikki palaset kohdillaan: moneen tarpeeseen muuntuva pohjaratkaisu,... Lue lisää ›

30.6.2017

Valoisa keskustakaksio Hyvinkäällä. Tule ja viehäty!... Lue lisää ›